ÖZELLİKLER

Hastalarınızı artık kolayca takip edebileceksiniz. Hekimlerimize özel olarak hazırladığımız online hasta takip programı ile dünyanın her yerinden ve internete bağlandığınız tüm cihazlarla bilgilerinize erişebileceksiniz. Tüm randevularınızı ve hastalarınızı Online olarak takip edebilecek, yetkilendirme sistemi ile iş yükünüzü yardımcılarınız ile paylaşabileceksiniz.

Hasta Takip’i istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, istediğiniz uygulamaları bize ileterek kullanımınıza ekleyebilirsiniz. Raporlarınızı ve İstatistiklerinizi oluşturabilir, etkinliklerinizi takip edebilirsiniz. Gelişmiş Hasta Kartı sayesinde hastalarınız ile ilgili dosyaları yükleyebilir, daha birçok işlemi kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bulut Teknolojisi

Programınız sabit bir bilgisayarda değil, internet üzerinde, farklı alanlarda barındırılır.

Mobil Uyumluluk

Mobil cihazlar ile tam uyumluluğu sayesinde hastalarınıza istediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz.

Randevu Sistemi

Takvim sistemini kullanarak randevularınızı görerek etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu menü yapısı zaman kaybetmeden etkin biçimde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Hasta Kartı

Görsel olarak geliştirilmiş hasta kartlarınızı yönetebilir ve sınırsız olarak detaylı hasta kaydı yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı sınırlaması olmadan etkin kullanım için ayrıntılı yetkilendirme sistemi yapabilirsiniz.

Eski Verilerin Aktarımı

Eski verilerinizi kaybetmeden Hasta Takip'e aktarım yapılarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

SMS ve E-Mail Gönderimi

Hastalarınıza hatırlatmalar veya bilgilendirmeler için kolayca mail ve SMS gönderebilirsiniz.

Teknik Destek

Geniş kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm istekleriniz için yanınızdayız.

Yedekleme

Kayıtlarınızı panelinizden istediğiniz zaman bilgisayarınıza Excel ve/veya CVS formatında indirip yedekleyebilirsiniz.Hasta Takip her daim geliştirilen ve güncel teknolojiler ile desteklenen bir yazılımdır. Hazır bir şekilde var olan yapısıyla tek bir ürün değil istekleriniz ile size özel hazırlanabilen, yeni modüller, eklentiler yapabileceğimiz bir üründür. Farklı yazılımlar ile entegrasyon sağlanarak veri alış-verişi yapılabilir.

Mobil Uyumluluk

Mobil cihazlar ile tam uyumluluğu sayesinde hastalarınıza istediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz. Farklı boyutta ve çözünürlükteki platformlardan (Cep Telefonları, Tablet ve SmartTV) kullanım zorluğu çekmeden kullanabilirsiniz. Programın arabirim tasarımı giriş yaptığınız cihaza göre kendini yeniden yapılandırarak kullanımınızı kolaylaştıracaktır.

Mobil Uyumluluk

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu menü yapısı ve yardım sayfaları ile programa hızlıca adapte olarak kullanıma geçebilir, zaman kaybetmeden etkin biçimde kayıt ve takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Randevu Sistemi

Hasta Takip’in takvim sistemini kullanarak hastalarınızın randevularını tutabilir, boş zamanlarınızı görerek etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Randevu Sistemi

Güvenli Erişim

Sistemimiz yasal zorunlulukları karşılayacak güvenlik standartlarına uygun şekilde kodlanmıştır. Sunucu üzerinde tüm gerekli güvenlik sistemleri kurulmuştur.

Güvenli Erişim

Bulut Teknolojisi

Bulut teknolojisi ile yazılan sistem ile yazılımınız sabit bir bilgisayarda değil, internet üzerinde çeşitli serverlarda barındırılır. Bulut teknolojisi;

- Maliyetleri düşürür
- Altyapı karmaşasını ortadan kaldırır
- Çalışma alanını genişletir.

Cari Takibi

Hasta Kartı

Sınırsız hasta kaydı oluşturabilirsiniz. Görsel olarak geliştirilmiş hasta kartları ile hastalara ait eklenen tanılar ilgili bölgeye göre kayıt altına alınır. İşlem takibini kolayca yapabilmeniz için tüm yönetim tek sayfa üzerinden yapılır. Kayıt yaptığınız tüm hastalara kolayca ulaşabilir. Filtreleme yaparak birden fazla kriter girerek isteklerinize uygun olan kayıtları getirebilirsiniz. Kayıtlarınızı düzenleyebilir, hastanıza mail gönderebilir ve dilerseniz hasta bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Hastalarınızın dokümanlarını (Film, Fotoğraf, Röntgen, Reçete vb.) yükleyerek istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hasta Kartı

Eski Verilerin Aktarımı

Şu ana kadar farklı platform ve yazılımlar kullandıysanız eski verilerinizi kaybetme korkusu olmadan sistemimize aktarım sağlayabiliriz. Tüm hastalarınızı vakit kaybetmeden yeni sistemimiz ile güncel teknoloji ile takip etmeye devam edebilirsiniz.

Eski Verilerin Aktarımı

Teknik Destek

Geniş kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm soru ve istekleriniz için yanınızdayız. Sistem üzerinden bize hızlı ve kolayca bilgi bırakabileceğiniz gibi telefon ve/veya mail ile de ulaşabilirsiniz. Görüşme isteğinizi belirttiğinizde müşteri temsilcilerimizin memnuniyet ziyaretlerinde yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz.

Teknik Destek

Kullanıcı Yönetimi ve Yetkilendirme

Hasta Takip ile kliniğiniz veya muayenehaneniz içerisinde yardımcılarınız ve/veya doktorlarınıza oluşturacağınız kullanıcılar ile iş yükünü paylaşabilirsiniz. Daha etkin kullanım için her kullanıcıya ayrıntılı yetkilendirme sağlayarak atadığınız alanlara istediğiniz kadar yetki verilmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı sınırlaması yoktur. İstediğiniz kadar kullanıcı açabilir ve kullanıcılarınızı yönetebilirsiniz. Oluşturduğunuz kullanıcıları istediğiniz zaman pasif/aktif edebilirsiniz. Kullanıcı grupları oluşturarak yeni kullanıcılara zahmetsizce yetki tanımlaması yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi ve Yetkilendirme

İstatistik ve Raporlama

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız raporların haricinde yeni istekleriniz olduğunda bize bildirmeniz yeterlidir. İstediğiniz konu ve kayıtların istatistiklerinin raporlarını oluşturarak kullandığınız yazılıma ekleyebiliriz.

İstatistik ve Raporlama

Yedekleme

Tüm kayıtlarınızı panelinizden anlık olarak yedekleyebilirsiniz. Kayıtlarınızı Excel ve/veya istediğiniz veri tabanına aktarılabilecek CSV formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu bölüme sadece izin verilen kullanıcılar ulaşabilmektedir.

Yedekleme

SMS ve E-Mail Gönderimi

Kayıt edilen hastalarınıza sistem üzerinden hatırlatmalar veya bilgilendirmeler için kolayca mail ve SMS gönderebilirsiniz. Planladığınız bilgilendirme yazıları sizi yormadan otomatik olarak hastalarınıza SMS ve E-Mail olarak gönderebilir onları uyarabilir ve hatırlatmalarınızı yapabilirsiniz.

SMS ve E-Mail Gönderimi

İŞİNİZE NASIL YARAYACAK?

Performans

Evrak Yükü

Hızlı Erişim

Verim

Hasta Takip Online'ı İncelemek İster misiniz?

Hasta Takip Online demo talebinizi bize iletin, size özel olarak hazırlayacağımız demo sayfasına ulaşın.

DEMO TALEP ET!