KURUMSAL

Firmamız Hakkımızda

Şirketimiz dijital alanda yazılım, reklam ve tanıtım konularında çeşitli hizmetler vermektedir. Başlıca hizmetlerimiz arasında; sosyal medya yönetimi, SEO danışmanlığı, dijital reklam yönetimi, web sitesi tasarımı, kişiye/firmaya özel web tabanlı yazılım, gelmektedir.

2000 yılında başlayan ve zaman içerisinde gelişip değişen çalışma yapımız, 2016 yılı itibari ile güncel gereksinimleri karşılamak için yeni atılımlar içerisine girmiştir. 2009 yılı itibari ile ağırlığımız sağlık alanında olsa da diğer sektörler ile de birçok çalışma yürütmekteyiz. Halen toplamda 300’ü geçkin doktor ve sayıları 50’yi aşan sağlık kurumu ve hastane ile çalışmakta ve çeşitli hizmetler vermekteyiz.

Sağlık sektöründeki bilgi ve tecrübe birikimimizi, teknolojideki gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak sizlere faydalı olabilecek ürünlere dönüştürmekteyiz. Deneyimlerimizi profesyonel ekibimiz ile siz müşterilerimize sunarak birçok başarılara imza atarak çalışmalarımızı uzun yıllar boyunca devam ettireceğiz.

Neden Hasta Takip Online

Günümüzde hangi alan olursa olsun bilgi işlem altyapısı oluşturulmadan, yapılan işler kayıt altına alınmadan harekete geçmek birçok sıkıntıya sebep olmaktadır. Yeni dönemde bilgiye İnternet üzerinden her zaman ulaşabilmek önem kazanmıştır. Bu doğrultuda ağırlıklı olarak sağlık alanında çözümler sunmaktayız.

Hastalarınızı ve tüm bilgilerini size özel hazırladığımız hasta takip programı ile kolayca takip edebileceksiniz. Nerede olursanız olun istediğiniz cihazla internet üzerinden hastalarınızın bilgilerinize erişebileceksiniz.

Hastalarınızın iletişim bilgileri, randevuları, görüşme notları, cari hesapları, otomatik hatırlatmalarınız ve tüm işlemlerinizi yönetebileceksiniz. Kurulum gerektirmeden kolayca kullanım sağlayan hasta takip programı, sizi herhangi bir bilgisayara zorunlu kılmadan dilediğiniz PC, tablet, cep telefonundan erişmenizi sağlamaktadır.

Hasta Takip Online'ı İncelemek İster misiniz?

Hasta Takip Online demo talebinizi bize iletin, size özel olarak hazırlayacağımız demo sayfasına ulaşın.

DEMO TALEP ET!